Y0059500R000J14L
MFR.Part #
Y0059500R000J14L
JLCPCB Part #
C6337383
Package
Plugin
Description
26 500Ω 750mW ±5% ±5ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS