Y00589K03600T0L
MFR.Part #
Y00589K03600T0L
JLCPCB Part #
C1494696
Package
Plugin,D3xL6.9mm
Description
-55℃~+125℃ 300mW 9.036kΩ Metal foil resistor ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors ROHS