Y0058900R000B2L
MFR.Part #
Y0058900R000B2L
JLCPCB Part #
C1459347
Description
-55℃~+125℃ 300mW 900Ω ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors