Y00588K42700T19L
MFR.Part #
Y00588K42700T19L
JLCPCB Part #
C3481540
Description
-55℃~+125℃ 300mW 8.427kΩ ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS