Y0058825R000B0L
MFR.Part #
Y0058825R000B0L
JLCPCB Part #
C1456257
Description
-55℃~+125℃ 300mW 825Ω ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors