Y0058806R000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0058806R000B9L
JLCPCB Part #
C1456262
Package
Plugin,D6.6xL12.7mm
Description
-55℃~+125℃ 300mW 806Ω ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS