Y00585K60000Q1L
MFR.Part #
Y00585K60000Q1L
JLCPCB Part #
C1459604
Description
-55℃~+125℃ 300mW 5.6kΩ ±0.02% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors