Y0058539R000F9L
MFR.Part #
Y0058539R000F9L
JLCPCB Part #
C1452830
Description
-55℃~+125℃ 300mW 539Ω ±1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS