Y00584K99000D9L
MFR.Part #
Y00584K99000D9L
JLCPCB Part #
C1455616
Description
-55℃~+125℃ 300mW 4.99kΩ ±0.5% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS