Y00582K50000T0L
MFR.Part #
Y00582K50000T0L
JLCPCB Part #
C1459353
Description
-55℃~+125℃ 2.5kΩ 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors