Y0058225R000Q1L
MFR.Part #
Y0058225R000Q1L
JLCPCB Part #
C1459601
Description
-55℃~+125℃ 225Ω 300mW ±0.02% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors