Y005820R0000Q0L
MFR.Part #
Y005820R0000Q0L
JLCPCB Part #
C1470941
Description
-55℃~+125℃ 20Ω 300mW ±0.02% ±10ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors