Y00581K15000T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y00581K15000T0L
JLCPCB Part #
C1459373
Package
Plugin,D6.6xL12.7mm
Description
-55℃~+125℃ 1.15kΩ 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS