Y005814R5500B9L
MFR.Part #
Y005814R5500B9L
JLCPCB Part #
C1456274
Description
-55℃~+125℃ 14.55Ω 300mW ±0.1% ±12ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS