Y0058125R000A0L
MFR.Part #
Y0058125R000A0L
JLCPCB Part #
C1456751
Description
-55℃~+125℃ 125Ω 300mW ±0.05% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors