Y005810K5130T0L
MFR.Part #
Y005810K5130T0L
JLCPCB Part #
C1459549
Description
-55℃~+125℃ 10.513kΩ 300mW Metal foil resistor ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors