Y005650R0000K0L
MFR.Part #
Y005650R0000K0L
JLCPCB Part #
C6617973
Package
Plugin
Description
26 50Ω 750mW ±10% ±15ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS