Y005443K5750Q0L
MFR.Part #
Y005443K5750Q0L
JLCPCB Part #
C1464850
Description
-55℃~+125℃ 43.575kΩ 500mW ±0.02% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL19mm Through Hole Resistors