Y005430K0000B0L
MFR.Part #
Y005430K0000B0L
JLCPCB Part #
C1459378
Description
-55℃~+125℃ 30kΩ 500mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL19mm Through Hole Resistors