Y0054250R000T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0054250R000T0L
JLCPCB Part #
C1461420
Package
Plugin,D6.6xL19mm
Description
-55℃~+125℃ 250Ω 500mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL19mm Through Hole Resistors ROHS