Y0054250R000Q9L
MFR.Part #
Y0054250R000Q9L
JLCPCB Part #
C1459394
Description
-55℃~+125℃ 250Ω 500mW ±0.02% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL19mm Through Hole Resistors ROHS