Y0054244K185T9L
MFR.Part #
Y0054244K185T9L
JLCPCB Part #
C3578536
Description
-55℃~+125℃ 244.185kΩ 500mW Metal foil resistor ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL19mm Through Hole Resistors ROHS