Y0054211R160T9L
MFR.Part #
Y0054211R160T9L
JLCPCB Part #
C3577412
Description
-55℃~+125℃ 211.16Ω 500mW Metal foil resistor ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL19mm Through Hole Resistors ROHS