Y0054181K399T9L
MFR.Part #
Y0054181K399T9L
JLCPCB Part #
C1496455
Description
-55℃~+125℃ 181.399kΩ 500mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL19mm Through Hole Resistors ROHS