Y0054181K389T0L
MFR.Part #
Y0054181K389T0L
JLCPCB Part #
C3536440
Description
-55℃~+125℃ 181.389kΩ 500mW Metal foil resistor ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL19mm Through Hole Resistors