Y0054132R800T9L
MFR.Part #
Y0054132R800T9L
JLCPCB Part #
C1460759
Description
-55℃~+125℃ 132.8Ω 500mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL19mm Through Hole Resistors ROHS