Y0029500R000B9L
MFR.Part #
Y0029500R000B9L
JLCPCB Part #
C1494245
Description
-55℃~+125℃ 500Ω 667mW Metal foil resistor ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D9.5xL19mm Through Hole Resistors ROHS