Y00286K49000F9L
MFR.Part #
Y00286K49000F9L
JLCPCB Part #
C1476211
Description
-55℃~+125℃ 1W 6.49kΩ ±1% ±8ppm/℃ 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS