Y0028400R000Q9L
MFR.Part #
Y0028400R000Q9L
JLCPCB Part #
C1484523
Description
-55℃~+125℃ 1W 400Ω ±0.02% ±8ppm/℃ 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS