Y00282K70000B29L
MFR.Part #
Y00282K70000B29L
JLCPCB Part #
C1485305
Description
-55℃~+125℃ 1W 2.7kΩ ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS