Y002819K6000F9L
MFR.Part #
Y002819K6000F9L
JLCPCB Part #
C1476262
Description
-55℃~+125℃ 19.6kΩ 1W ±1% ±8ppm/℃ 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS