Y0028100R000F0L
MFR.Part #
Y0028100R000F0L
JLCPCB Part #
C1476187
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 1W ±1% ±8ppm/℃ 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors