Y00266R80000B9L
MFR.Part #
Y00266R80000B9L
JLCPCB Part #
C1570017
Package
Plugin
Description
5W 6.8Ω ±0.1% ±10ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS