Y00261R00000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y00261R00000B9L
JLCPCB Part #
C1569842
Package
Plugin
Description
1Ω 5W ±0.1% ±10ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS