Y0025160R500V0L
MFR.Part #
Y0025160R500V0L
JLCPCB Part #
C1495674
Description
-55℃~+125℃ 160.5Ω 500mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS