Y002450K0000A9L
MFR.Part #
Y002450K0000A9L
JLCPCB Part #
C1488991
Description
-55℃~+125℃ 300mW 50kΩ ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS