Y0024400R000B9L
MFR.Part #
Y0024400R000B9L
JLCPCB Part #
C3436286
Description
-55℃~+125℃ 300mW 400Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS