Y002436K0000T9L
MFR.Part #
Y002436K0000T9L
JLCPCB Part #
C1492115
Description
-55℃~+125℃ 300mW 36kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS