Y002416K0000S0L
MFR.Part #
Y002416K0000S0L
JLCPCB Part #
C1496703
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 16kΩ 300mW Metal foil resistor ±0.001% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS