Y002413K3333A9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y002413K3333A9L
Description
-55℃~+125℃ 13.3333kΩ 300mW ±0.05% ±2ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS