Y002412K5000T0L
MFR.Part #
Y002412K5000T0L
JLCPCB Part #
C1488097
Description
-55℃~+125℃ 12.5kΩ 300mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors