Y002412K1000V0L
MFR.Part #
Y002412K1000V0L
JLCPCB Part #
C1491350
Description
-55℃~+125℃ 12.1kΩ 300mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors