Y0024120R000V9L
MFR.Part #
Y0024120R000V9L
JLCPCB Part #
C1491372
Description
-55℃~+125℃ 120Ω 300mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS