Y002410R0000C9L
MFR.Part #
Y002410R0000C9L
JLCPCB Part #
C1485145
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 300mW ±0.25% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS