Y002410K0000T9L
MFR.Part #
Y002410K0000T9L
JLCPCB Part #
C1487908
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 300mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS