Y002310K0000V9L
MFR.Part #
Y002310K0000V9L
JLCPCB Part #
C3546345
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 750mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS