Y0023100K000T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0023100K000T0L
JLCPCB Part #
C1494001
Package
Plugin,D12.7xL15.9mm
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 750mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS