Y002216R0320A9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y002216R0320A9L
JLCPCB Part #
C1490404
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 16.032Ω 1W ±0.05% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS