Y002193R1000T0L
MFR.Part #
Y002193R1000T0L
JLCPCB Part #
C1487120
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 750mW 93.1Ω ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors