Y002125K0000D9L
MFR.Part #
Y002125K0000D9L
JLCPCB Part #
C1486689
Description
-55℃~+125℃ 25kΩ 750mW ±0.5% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS